Aktualności

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1059 60 następna »

ŚWIĘTO PRACY PO OTUSKU

ŚWIĘTO PRACY PO OTUSKU
Pierwszego maja w Święto Pracy garstka rodziców i sympatyków naszego klubu w pocie czoła przygotowywała do rozgywek kolejny obiekt na naszym boisku. Jak wiadomo władzom Gminy jak i OSiRu iż nie posiadamy szatni sędziowskiej, lecz do tej pory nic w tej kwesti się nie zmieniało, dlatego też włądze klubu wzięły sprawy w swoje ręce i oto powstała szatnia. Uporządkowano teren jak i dokonano napraw w istniejący obiekcie szatniowym.

ŻAKI SIĘ ROZKRĘCAJĄ

ŻAKI SIĘ ROZKRĘCAJĄ

 W rozegranej kolejce turniejiwej w Otuszu 26 kwietnia nasi chłopcy zaliczyli progres w stosunku do pierwszej kolejki. Nasi zawodnicy z meczu na mecz grają coraz lepiej. Tuż przed długim weekendem spotkaliśmy się z rówieśnikami bukowskiej Patrii, mecz kontrolny podzielony był na 3 tercje po 15 minut. Całe spotkanie wygraliśmy 13:2.

Komplet wyników otuskiego turnieju:

SKRA vs Spójnia Strykowo 3:2

Grom Dopiewo vs Lipno Stęszew 5:0

SKRA vs Lipno Stęszew 1:1

Grom Dopiewo vs Spójnia Strykowo 6:1

SKRA vs Grom Dopiewo 3:4

Lipno Stęszew vs Spójnia Strykowo

 

Tabela 2 kolejki

miejsce nazwa drużyny punkty bramki zdobyte bramki stracone
1 GROM DOPIEWO 9 15 4
2 SKRA OTUSZ 4 7 7
3 LIPNO STĘSZEW 4 4 6
4 SPÓJNIA STRYKOWO 0 4 12

 

 

 

 

TABELA PO 2 KOLEJKACH

 

miejsce nazwa drużyny punkty bramki zdobyte bramki stracone
1 GROM DOPIEWO 16 29 8
2 SPÓJNIA STRYKOWO 7 13 17
3 SKRA OTUSZ 5 11 19
4 LIPNO STĘSZEW 5 9 17

DAGMARA ZAWADZKA - nowy Trener w Skrze

DAGMARA ZAWADZKA - nowy Trener w Skrze

Od obecnego tygodnia sztab szkoleniowy zasiliła pani trener Dagmara Zawadzka. Pani trener objęła drużynę żeńską występującą w lidze młodzików D2. Drużyna dziewcząt obecnie płaci frycowe, stawijąc pierwsze kroki w edukacji piłkarsiej ale jednego im nie można zarzucić: dziewczyny są bardzo ambitne i nie poddają się. Pani trener życzymy miłej pracy w naszym klubie.

poniższe dane są za pośrednictwem strony www.koziołekpoznan.pl

Wykształcenie: wyższe
Stopień trenerski: trener II klasy 
Inne certyfikaty: uczestnik Lech Conference 2010, 2011, 2012, 2013, uczestnik konferencji Szkolenie Dzieci i Młodzieży na Świecie zorganizowanej w ramach Międzynarodowego Kongresu Piłki Nożnej All About Football oraz konferencji organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej.
Doświadczenie: Nauczyciel wychowania fizycznego w szkole podstawowej, trener klas piłkarskich w szkole patronackiej Lecha Poznań, prowadzenie zajęć w TKKF, trener w Akademii Dziecięcej Lecha Poznań w roczniku 2008, 2009/2010.

ORLIKI E1: 35 BRAMEK w trzech meczach

ORLIKI E1: 35 BRAMEK w trzech meczach
Drużyna orlików swoje zmagania w lidze rozpoczeła od wysokiego zwycięstwa nad lokalnycm przeciwnikiem NKSem Niepruszewo 11:1. W kolejnych meczach nasi mali adepci nie zwalniają tempa pokonując Spójnie Strykowo 12:2 i Sokół Duszniki 12:1. Bilans bramkowy jest wyśmienity dla drużyny prowadzonej przez trenera Koszutę 35:4. Dziękujemy likalnej firmie za wsparcie w szkolenie naszych wychowanków poprzez ufundowanie dresów i ortalionów. W najbliższy poniedziałek 11 maja chłopcy podejmą w Dobieżynie drużynę Korony Zakrzewo wszystkich sympatyków serdecznie zapraszamy.

WSPANIAŁA PASSA MŁODZIKÓW

WSPANIAŁA PASSA MŁODZIKÓW

Drużyna młodzików D1 rocznik 2002-03 występująca w lidze młodzika Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej prowadzona przez trenera Pierzyńskiego notuje rewelacyjne wyniki, po trzech kolejkach chłopcy zanotowali komplet punktów gromiąc rywali.Na wyjazdach z Tarnowiakiem II  wygrywając 8:1, oraz w Przeźmierowie z Salosem Poznań wygrywając 6:2, na własnym boisku nie pokonani po zwycięstwach nad Winogradami Poznań 6:0 i Akademią Reissa 7:2. Byle tak dalej czerwono-czarni.

Wyniki naszych drużyn młodzieżowych

Wyniki naszych drużyn młodzieżowych

SOKÓL Duszniki vs UKS SKRA 2:12  U 10

Stella Luboń vs UKS SKRA women 15:0

UKS SKRA vs AKADEMIA REISSA III 7:2

UKS SKRA vs PROMIEŃ Opalenica 0:8 U 15

żaki II miejsce na turnieju w Otuszu

więcej już w krótce....

SENIORZY CORAZ BLIŻEJ AWANSU

SENIORZY CORAZ BLIŻEJ AWANSU
Po wygranej w Plewiskach 4:1 i porażce drugiej drużyny Arki Kiekrz z Złotkowem nasi seniorzy zrobili kolejny krok ku awansowi do wyższej klasy rozgrywkowej.

Wyniki naszych drużyn

Wyniki naszych drużyn

ZŁOCI ZŁOTKOWO vs SKRA 2:2

SOKÓŁ RAKONIEWICE VS UKS SKRA 4:0 (U15)

UKS SKRA vs  OTPS WYNOGRADY POZNAŃ 6:0 (U12)

LIPNO STĘSZEW vs UKS SKRA women 10:0 (u11)

NKS NIEPRUSZEWO vs UKS SKRA 0:11 (U10)

UKS SKRA vs Lipno Stęszew 2:2 (u8)

UKS SKRA vs  GROM Dopiewo 0:5

UKS SKRA vs Spójnia Strykowo 1:4

 

WYJAZDY NA MECZE

WYJAZDY NA MECZE

U9-10:20 Zbiórka Hala Osir Buk (Turniej w Strykowie)

U14(dziewczyny)-9:20: Zbiórka Hala Osir Buk (Mecz w Stęszewie)

U15 Juniorzy- 9:00 Zbiórka Hala Osir Buk (Mecz w Rakoniewicach)

U12-14:00 Zbiórka i mecz w Otuszu (dojazd we własnym zakresie)

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

W TEN CZAS ŚWIĄTECZNY JAKIM JEST WIELKANOC ŻYCZYMY WAM SMACZNEGO JAJKA,NIESPODZIANEK OD ZAJĄCZKA, A LANY PONIEDZIAŁEK NIECH TRADYCJĄ SIĘ STANIE, TAK JAK MALOWANIE PISANEK.

NASZYM PODOPIECZNYM ŻYCZYMY WSZYSTKIEGO CO SPORTOWE.

UŚMIECHU,POGODY DUCHA NIE TYLKO W ŚWIĘTA ,ABY WASZA ENERGIA I RADOŚĆ ZAWSZE BYŁA TAKA JAK DOTYCHCZAS. 

 

                                                                                                           WESOŁEGO ALLELUJA!!!

                                                                                                                            ŻYCZY                  

                                                                                                                     ZARZĄD KLUBU

Wyniki naszych drużyn

Wyniki naszych drużyn

SKRA vs POGROM Luboń 9:4 (seniorzy)

UKS SKRA vs Lipno Stęszew 0:3 (U15)

Tarnowiak II Tarnowo Podgórne vs UKS SKRA 1:8 (U12)

 

BADANIA LEKARSKIE

BADANIA LEKARSKIE

W czwartek 26 marca na obiekcie klubowym odbędą się badania lekarskie, prosimy o przybycie według następującego harmonogramu:

godz. 17:00 drużyny roczm. 2006-07 oraz 2004-05

godz. 17:20 drużyny roczn. 2002-03 oraz dziewczyny 2001-2003

godz. 17:40 drużyny roczn 1999-01 oraz seniorzy

koszt badań 30 zł.

Czytaj więcej

UWAGA

UWAGA
Z powodu choroby treningi trenera Adama w tym tygodniu są odwołane.

SKRA vs Canarihos Skórzewo 3:1

SKRA vs Canarihos Skórzewo 3:1
W pierwszym meczu kontrolnym nasza drużyna seniorska pokonała w Baranowie szóstą drużynę A-klasy Canarihos Skórzewo 3:1.

SPOTKANIA Z RODZICAMI

SPOTKANIA Z RODZICAMI

SZANOWNI RODZICE

W najbliższy piątek tzn 27.02.2015 na Sali w Otuszu odbędą się spotkania  z rodzicami.O godz.18.00-rocznik 2006/07, o godz. 18:30- rocznik 2004/05.

Serdecznia Zapraszamy wszystkich rodziców. 

                                                 ZARZĄD KLUBU

P.S. Spotkania z pozostałymi rocznikami w przyszły piątek 6.03.2015 

TURNIEJ W TRZCZIANCE 2006

TURNIEJ W TRZCZIANCE 2006

Rocznik 2006 i młodsi w najbliższą sobotę będzie uczestniczył w turnieju Bambinis Cup Gramy z Sercem.  Hala Gimnazjum ul. Chopena 36 od godz. 10:00

A zagrają w turnieju następujące drużyny:

1. Zjednoczeni Kaczory 
2. Akademia Piłkarska Bambinis Trzcianka
3. Football Academy Piła 
4. Football Academy MEZAR Nakło nad Notecią
5. Akademia Piłkarska Chrobry – Gniezno 
6. Brazil Da Bola Stargard Szczeciński 
7. Noteć Czarnków 
8. UKS SKRA WIELKOPOLSKA 
9. Radwan Lubasz I
10. Radwan Lubasz II
11. Drawa Krzyż

TRENINGI

TRENINGI
W związku z zawirowaniami na Hali OSiR treningi drużyny dziewczyn na ten tydzień są zawieszone. Orlicy w środę trenują od godz 18:30 w NIepruszewie.

NOWE GRUPY MŁODZIEŻY NA WIOSNE

NOWE GRUPY MŁODZIEŻY NA WIOSNE

Podajemy za stroną PZPNu nowych przeciwników naszych drużyn młodzieżowych:

junior młodszy gr 4

SKRA WIELKOPOLSKA

Lipno Stęszew

Sokół Rakoniewice

Promień Opalenica

Patria Buk

 

młodzik D1 gr.5

SKRA WIELKOPOLSKA

UKS II Śrem

Kłos Zaniemyśl

Jedynka Luboń 

Stoper Poznań

Akademia II Reissa

 

młodzik D2 dziewczyny gr. 6

UKS SKRA WIELKOPOLSKA

Luboński Luboń

Stella Luboń

Sątopy

Wielkopolska Komorniki

Lipno Stęszew

 

orlik E1 gr.7

SKRA WIELKOPOLSKA

Spójnia Strykowo

Korona Zakrzewo

Grom Plewiska

Sokół Duszniki

NKS Niepruszewo

 

Turniej w Opalenicy rocznik 2004/05

Turniej w Opalenicy rocznik 2004/05

Dnia 7 lutego 2015 odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej - Opalenica 2015 . udział brały 4 drużyny 
       Promień Opalenica ,Sokół  Rakoniewice , Wojnowice i UKS Skra .
Nasi chłopcy dawali z siebie wszystko i pierwszy mecz z Sokołem Rakoniewice wygrali 3:1.

W drugim meczu zremisowaliśmy z Wojnowicami 3:3 .Turniej potoczył się dla nas korzystnie i

w finałowej rozgrywce stawiliśmy czoła Promieniowi Opalenica . Po zaciętej walce pokonaliśmy Gospodarzy 6:2.

Strzelcami bramek byli : OLIWIER GLINKA 2X ,WOJTEK STEFAŃSKI 4X, HUBERT RYBICKI 6X.

Turniej zakończył się następująco:

  I   m-ce.  OTUSZ SKRA - 7pkt.

  II  m-ce  PROMIEŃ OPALENICA -6pkt.

  III  m-ce   RAKONIEWICE -3pkt.

 IV  m-ce   WOJNOWICE -1pkt.

Królem strzelców turnieju został nasz zawodnik - Hubert Rybicki 

Wystąpiliśmy w składzie : H.Rybicki, M.Andraszyk,W.Stefański,W.Glinka,O.Glinka,H.Hubiak,B.Otto

 

                                    GRATULUJEMY!!!!!!!!

 

UWAGA

UWAGA

Z powodu nagłego zachorowania P.Mariana w tym tygodniu nie będzie busa.

Prosimy o dowiezienie dzieci na treningi we własnym zakresie.

                                                                       ZARZĄD KLUBU

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1059 60 następna »